Endermologia + koc karbonowy

Endermologia połączona z zastosowaniem koca karbonowego to innowacyjne podejście do modelowania sylwetki i detoksykacji ciała. Endermologia, jako metoda masażu podciśnieniowego, skutecznie walczy z cellulitem i ujędrnia skórę, natomiast koc karbonowy wykorzystuje podczerwień do głębokiego ogrzewania ciała, co przyspiesza metabolizm i wspiera procesy oczyszczania.

Efekty zabiegu

Połączenie tych technik przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz poprawy elastyczności skóry. Dzięki głębokiemu ciepłu generowanemu przez koc karbonowy, terapia wspomaga także relaksację mięśni i może przynosić ulgę w bólach reumatycznych oraz zmniejszać stres.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od sesji endermologii, podczas której specjalistyczne urządzenie stosuje masaż podciśnieniowy na ciało. Po tej części pacjent zostaje owinięty kocem karbonowym, który emituje fale podczerwieni, ogrzewając ciało przez około 30 minut.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się picie dużej ilości wody, aby wspomóc proces detoksykacji. Unikanie intensywnych ćwiczeń i gorących kąpieli przez kilka godzin po zabiegu jest również rekomendowane. Regularne sesje mogą zwiększyć trwałość i widoczność efektów terapii.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg nie jest zalecany dla osób z poważnymi problemami sercowo-naczyniowymi, chorobami skórnymi w aktywnej fazie, ciążą, czy osób z wszczepionymi urządzeniami elektrycznymi, takimi jak rozruszniki serca. Osoby z nowotworami także powinny unikać tego typu terapii.