Zabieg Hialuropen to nowoczesna i bezpieczna metoda odżywienia skóry. Dzięki zastosowaniu urządzenia wytwarzającego wysokie ciśnienie, możliwe jest nieinwazyjne wtłaczanie w głębokie warstwy skóry usieciowanego kwasu hialuronowego, a co za tym idzie – osiągnięcie efekty niezwykłego wypełnienia i rewitalizacji.

Nieinwazyjnie, dogłębnie i szybko

Hialuropen to nowoczesne urządzenie pozwalające na nieinwazyjną aplikację preparatu z kwasem hialuronowym do skóry właściwej. Igły używane zwyczajowo do iniekcji preparatów mają średnicę ok. 0,39 mm, strumień wytwarzany przez Hialuropen – tylko 0,17 mm, co drastycznie zmniejsza ryzyko powstawania jakichkolwiek blizn lub infekcji.

Metoda zastosowana w Hialuropen opiera się na iniekcji strumieniowej. Dostarczenie składników w głębokie warstwy skóry jest możliwe, dzięki wytwarzanemu przez urządzenie wysokiemu ciśnieniu (6,5 bara) i rozpędzonym do 220 metrów na sekundę strumieniowi preparatu. 

Kiedy sprawdzi się Hialuropen?

To idealna metoda dla wszystkich pań, które chcą zrewitalizować i nawilżyć swoją skórę, podkreślić usta czy zmniejszyć zmarszczki oraz bruzdy. Cały proces jest szybki i bezbolesny, a efekty – naturalne i natychmiastowe. Zabiegi przy użyciu urządzenia Hialuropen mogą być z powodzeniem wykonywane na całym ciele, również w miejscach newralgicznych, takich jak okolice oczu, bruzda nosowo-wargowa, lwia zmarszczka czy kąciki ust.

Wypróbuj tę rewolucyjną i zupełnie bezpieczną metodę w Klinice Zdrowia i Urody. Hialuropen gwarancja natychmiastowego odżywienia skóry.

Hialuropen
Kwas hialuronowy699 zł/ampułka

Co mówią nasi klienci?

Prezentujemy opinie o naszym
salonie zamieszczone na naszym profilu facebookowym