Leczenie trądziku FusioMED (60 min)

Leczenie trądziku FusioMED to  zabieg trwający 60 minut, skierowany do osób zmagających się z trądzikiem. Wykorzystuje on nowoczesne technologie medycyny estetycznej do redukcji stanów zapalnych, zmniejszenia produkcji sebum oraz przyspieszenia procesu gojenia zmian trądzikowych.

Efekty zabiegu

Zabieg zapewnia znaczną poprawę wyglądu skóry, zmniejszając aktywność bakterii odpowiedzialnych za trądzik, redukując stany zapalne i zmniejszając widoczność blizn potrądzikowych. Dzięki głębokiemu oczyszczeniu porów i regulacji pracy gruczołów łojowych, skóra staje się czystsza i zdrowsza.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry, po czym następuje aplikacja specjalnie dobranych preparatów medycznych. Następnie, za pomocą urządzenia FusioMED, skóra jest traktowana serią zabiegów mających na celu zniwelowanie zmian trądzikowych. Zabieg jest skonfigurowany tak, aby maksymalnie wykorzystać czas trwania 60 minut, oferując kompleksowe działanie.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zalecane jest stosowanie łagodnych preparatów nawilżających, unikanie bezpośredniego nasłonecznienia oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem SPF. Pacjenci powinni również kontynuować zaleconą przez specjalistów rutynę pielęgnacyjną, aby utrzymać efekty leczenia.

Przeciwwskazania do zabiegu

Leczenie trądziku FusioMED nie jest zalecane dla osób z ciężkimi formami chorób skóry, aktywnymi infekcjami, w ciąży lub karmiących piersią. Przed zabiegiem wymagana jest szczegółowa konsultacja medyczna, aby wykluczyć ryzyko i przeciwwskazania.