KRIO LIPO ICE za 199 zł zamiast 950 zł!

Dla pierwszych 50 osób, które zapiszą się na zabieg kriolipolizy KRIO LIPO ICE

– koszt to jedynie 199 zł zamiast ceny regularnej 950 zł!

 

Kriolipoliza – co to jest?

Kriolipoliza to nieoperacyjne niszczenie i usuwanie nadmiaru komórek, magazynujących tłuszcz w organizmie.
Komórki podczas tego zabiegu są zamrażane, wskutek czego stopniowo obumierają, a następnie zostają wydalone z organizmu w sposób naturalny.
Komórki nie zostają uśpione ani opróżnione z tłuszczu – dzięki czemu mogłyby się zregenerować i ponownie napełnić. Dzięki kriolipolizie, zbędny, zmagazynowany tłuszcz zostaje zniszczony wraz z komórkami, które go przechowują.
Oznacza to, że komórki poddane kriolipolizie NIGDY NIE ZOSTANĄ ZREGENEROWANE – zniszczone zostają wydalone z organizmu i nigdy więcej nie wypełnią się tłuszczem.

 

FusioMED w zabiegach na całe ciało stosuje się przede wszystkim jako kurację silnie antycellulitową i wyszczuplającą.
Przy stosowaniu na twarz jest wykorzystywany w zabiegach silnie regenerujących i odmładzających skórę.

O kriolipolizie oraz innych kompleksowych zabiegach z wykorzystaniem wielofunkcyjnego urządzenia FusioMED można przeczytać TUTAJ.

 

REGULAMIN PROMOCJI:

 1. Oferta promocyjna obejmuje wykonanie pojedynczego zabiegu kriolipolizy KRIO LIPO ICE w salonie Kolorowy Świat Urody w obniżonej cenie 199 zł.
 2. Zabieg promocyjny nie podlega zamianie na inną usługę/usługi.
 3. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci salonu.
 4. Promocja obowiązuje po wcześniejszym zapisaniu się na zabieg i powołaniu się na ofertę promocyjną z Facebooka.
 5. Z rabatu można skorzystać tylko raz.
 6. Liczba zabiegów dostępnych w obniżonej cenie jest ograniczona i wynosi łącznie 50 (zabiegów). O możliwości skorzystania z rabatu decyduje kolejność zgłoszeń.
 7. Promocja objemuje zabieg kriolipolizy KRIO LIPO ICE FusioMED na ciało (2 przyłożenia). Łączny czas trwania zabiegu to 60 minut.
 8. Przed wykonaniem zabiegu kosmetolog przeprowadzi niezbędny wywiad. Zabieg jest przeznaczony do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz likwidowania cellulitu. W celu osiągnięcia planowanych efektów zaleca się jego wykonywanie 1 raz x 4 tygodnie w serii od 4 do 8 zabiegów.
 9. Istnieje możliwość wykonania kolejnych zabiegów w serii z rabatem od ceny regularnej. Szczegółowe informacje w recepcji salonu.
 10. Promocja jest ograniczona w czasie i trwa do 30 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania limitu zabiegów promocyjnych.
 11. Organizator promocji zastrzega sobie możliwość przedłużenia promocji lub zwiększenia liczby zabiegów w obniżonej cenie w dowolnym momencie trwania promocji.