Oxybrazja

Oxybrazja to zabieg kosmetyczny wykorzystujący strumień wzbogaconego tlenem soli fizjologicznej pod wysokim ciśnieniem, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza pory, nawilża i odżywia skórę. Jest to metoda nieinwazyjna, rekomendowana dla każdego typu skóry.

Efekty zabiegu

Oxybrazja intensywnie nawilża skórę, poprawia jej koloryt, elastyczność i ogólną kondycję. Zabieg skutecznie pomaga w walce z suchą, zmęczoną skórą, redukuje drobne zmarszczki oraz oznaki starzenia, a także wspomaga leczenie trądziku i innych problemów skórnych.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie, za pomocą specjalistycznego urządzenia, wykonuje się zabieg oxybrazji, czyli mikrodermabrazji tlenowej, który trwa zwykle od 30 do 60 minut. Procedura jest przyjemna, bezbolesna i nie wymaga czasu na regenerację.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się unikanie bezpośredniego nasłonecznienia oraz stosowanie wysokich filtrów SPF. Warto także kontynuować nawilżanie skóry, stosując rekomendowane przez kosmetologa produkty nawilżające i odżywcze.

Przeciwwskazania do zabiegu

Oxybrazja jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, jednak nie zaleca się jej osobom z aktywnymi infekcjami skórnymi, ciężkimi schorzeniami dermatologicznymi czy świeżymi ranami i uszkodzeniami skóry. Konsultacja z kosmetologiem przed zabiegiem jest zawsze zalecana.