PROMOCYJNE ZABIEGI NA TWARZ – W LISTOPADZIE AŻ 50% TANIEJ!

Radiofrekwencja – 400 zł zamiast 800 zł!
Radiofrekwencja mikroigłowa – 500 zł zamiast 1000 zł!

Pobudź kolagen – ciesz się jędrną skórą bez zmarszczek!

 

2898-slider-ksu-kolagen-wer1_1

 


Radiofrekwencja, czyli fale radiowe to zabiegi odmładzająco-liftingujące – przywracają skórze jędrność, sprężystość i gładkość.
Fale radiowe, wnikając głęboko w strukturę skóry, oddziałują na włókna kolagenu i elastyny, zmieniając ich strukturę i stymulując je do naprawy.
Dzięki temu zmarszczki mimiczne wygładzają się, bruzdy zostają wypełnione nowymi włóknami, a cały kontur twarzy zostaje poprawiony i wymodelowany.

2898-slider-ksu-kolagen-radio-wer1_1

 


Radiofrekwencja mikroigłowa dodatkowo w swoim działaniu wykorzystuje efekt powstawania „kaskady zapalnej” skóry.
Mikronakłucia stymulują skórę do odbudowy i wytwarzania nowych włókien kolagenowych oraz fibroblastów.
Ten zabieg idelanie sprawdzi się nie tylko w liftingu skóry, ale także likwidacji blizn, przebarwień, zrostów i uciążliwych niedoskonałości cery.

Ponadto, dzięki uwtorzeniu połączenia między wierzchnią a głeboką warstwą skóry, zwiększa się o kilkaset procent stopień wchłaniania i przenikania do warstwy skóry właściwej substancji aktywnych z kosmetyków.

2898-slider-ksu-kolagen-mikro-wer1_1

 


Promocyjne zabiegi zostały dobrane do pory roku – wszelkie zabiegi o tak silnym działaniu są szczególnie wskazane do wykonywania jesienią, kiedy promieniowanie słoneczne jest bardzo ograniczone, a temperatury nie są skrajnie niskie ani wysokie.

* Aby skorzystać z rabatu, należy powołać się na promocję ze strony internetowej.
** Promocja trwa do odwołania.