Oferta / Dream Healther

Dream Healther jest urządzeniem, które łączy w sobie funkcjonalności sprzętu kosmetycznego i medycznego najwyższej klasy z treningiem wszystkich partii mięśniowych.

Urządzenie to platforma z uchwytem, na której umieszczona jest duża płyta wibrująca (32’’x 35’’).
Mechanizm napędzający wibracje jest rozlokowany pod całą powierzchnią płyty, dlatego jej wibracje trafiają do wszystkich grup mięśniowych w takim samym natężeniu i są rozkładane równomiernie.

Jak działa

Platforma wibrująca doprowadza do wzmocnienia i przyspieszenia mimowolnych skurczów odruchowych mięśni ludzkiego organizmu.
Mięśnie osoby korzystającej z „treningu” na Dream Healther, przy wysokiej amplitudzie 36Hz, będą się kurczyć i rozluźniać aż 36 razy na sekundę.

Dodatkowo, wibracje na platformie pobudzają wszystkie włókna w danej partii mięśni, co prowadzi do skuteczniejszego zwiększenia odporności mięśni niż podczas tradycyjnego treningu.

Na pojedynczą sesję wibracyjną na Dream Healther należy przeznaczyć tyle czasu, co na 1/3 treningu tardycyjnego.
Oznacza to, że minimum takie same rezultaty (a w założeniu większe korzyści zdrowotne), jak na treningu konwencjonalnym, osiągniemy na platformie Dream Healtehr w 3 razy krótszym czasie.

 

Efekty

  • Spalanie nagromadzonego miejscowo tłuszczu

Trening wibracyjny prowadzi do rozwinięcia tkanki mięśniowej, a ponieważ to mięśnie spalają najwięcej kalorii dostarczanych naszemu organizmowi, to im bardziej są one rozwinięte, tym większe tempo metabolizmu osiaga nasz organizm.

Trening dodatkowo powoduje zwiększony przepływ krwi w naczyniach, który połączony z zabiegami typu: drenaż limfatyczny, daje widoczne efekty ubytków tkanki tłuszczowej.

 

  • Redukcja cellulitu

Cellulit to widoczny na skórze efekt nieprawidłowego i nierównomiernego rozłożenia się podskórnej tkanki tłuszczowej.
Skoro trening wibracyjny pomaga spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, to jednocześnie zmniejsza widoczność cellulitu.
Efekty po 10-minutowej sesji wibracyjnej 3 x w tygodniu są lepsze od tych po godzinnym aerobiku uprawianym taką samą ilość razy.

 

  • Podniesienie sprawności mięśni

Trening na Dream Healther zapewnia efekty, jak po treningu z ciężarami.

 

Wskazania

Dream Healther służy przede wszystkim do:

  • Spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • Redukcji cellulitu
  • Wzmocnienia mięśni
  • Zwiększenia zakresu ruchu mięśni i ich elastyczności
  • Usprawnienia układu krążenia
  • Poprawy jakości życia i samopoczucia

 

Trening wibracyjny na platformie Dream Healther jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą wzmocnić i usprawnić swoje mięśnie, a dzięki temu pozbyć się także zbędnej tkanki tłuszczowej, niezależnie od wieku czy stopnia sprawności fizycznej.

 

RODZAJ ŚWIADCZONEJ USŁUGI
Cena w zł
Platforma wibrująca Dream Healther (sesja 15-20 min) 1,00 zł / min

* W powyższym cenniku nie zostały uwzględnione aktualne promocje / rabaty na usługę.