Oferta / Makijaż

Makijaż jest najstarszym sposobem podkreślania kobiecej urody, znanym i praktykowanym już w starożytności.

I choć wykorzystywane do tego celu kosmetyki, ich skład i stosowane akcesoria makijażowe zupełnie uległy zmianie od tamtych czasów, cel wciąż jest ten sam – podkreślenie naturalnego piękna, wydobycie atutów twarzy i ukrycie jej ewentualnych mankamentów.

W ofercie naszego salonu znajdziecie kilka rodzajów makijażu profesjonalnego, który wykonujemy przy użyciu trwałych i sprawdzonych kosmetyków najlepszych marek.

Proponujemy wykonanie makijażu:

  • Dziennego
  • Wieczorowego
  • Ślubnego
  • Koktajlowego / okazjonalnego
  • Studniówkowego
  • Fotograficznego / do sesji, nagrań

* Do każdego z powyższych makijaży można dokupić make-up próbny w takiej samej cenie.

 

Proces tworzenia makijażu

Przed wykonaniem make-upu, makijażystka ocenia cerę Klientki, konsultuje pomysły na kolorystykę, charakter i sposób wykonania makijażu oraz proponuje paletę barw, która najlepiej podkreśli dany typ urody i będzie z nim współgrać.

Aby makijaż był trwały i ładnie stopił się z cerą, skórę odpowiednio przygotowujemy do przyjęcia kolorowych kosmetyków.
Podstawą są: krem nawilżający oraz baza (wyrównująca / matująca / rozświetlająca / kryjąca – zastosowane w zależności od stanu i potrzeb cery).

„Płótnem” do wykonania perfekcyjnego makijażu kolorowego jest nieskazitelna cera o wyrównanym kolorycie, a ten efekt można osiągnąć jedynie poprzez wybór podkładu o idelanie dobranym do typu cery odcieniu oraz konsystencji i właściwościach dodatkowych (jak np. krycie, rozświetlenie, lifting, nawilżenie).
Skóra pokryta podkładem stanowi doskonałą bazę do nanoszenia tzw. „kolorówki”.
Sposób nanoszenia kosmetyków oraz intensywność zastosowania kolorów zawsze uzależniamy od charakteru makijażu, który wybiera Klientka (czy ma to być make-up na spotkanie służbowe, ślub, wieczorny bankiet, czy też przed obiektyw aparatu i kamery).

Makijaż oczu to zawsze spory dylemat dla samej Klientki.
Kluczem do wyboru odpowiednich kolorów oraz sposobu ich zastosowania są: naturalny kształt i wielkość oka oraz barwa tęczówki i oprawa oczu.
Możecie mieć pewność, że oddając się w ręce naszych makijażystek, uzyskacie efekt pięknie wydobytych i podkreślonych oczu, a ewentualne drobne mankamenty (np. opadająca powieka, głębokie osadzenie, cienie pod oczami) zostaną dokładnie zatuszowane.

Makijaż oczu obejmuje także malowanie i utrwalenie kształtu brwi.

Wykonując makijaż twarzy, należy pamiętać o podkreśleniu jej naturalnego konturu, który po pokryciu samym podkładem i pudrem matującym, zanika na wyrównanej cerze.

W salonie stosujemy w tym celu różne techniki profesjonalne:

  • Konturowanie
  • Strobbing
  • Baking

Makijaż ust wykonujemy trwałymi pomadkami / szminkami / lakierami do ust / sztyftami o mokrym, satynowym lub matowym wykończeniu – w zależności od oczekiwań Klientki i charakteru całego makijażu.

Na końcu make-up zawsze zostaje utrwalony fixerem.

 

RODZAJ ŚWIADCZONEJ USŁUGI
Cena w zł
Makijaż dzienny 100,00
Makijaż wieczorowy / koktajlowy / studniówkowy 120,00
Makijaż ślubny 150,00

* Do każdego z powyższych makijaży można dokupić make-up próbny w takiej samej cenie.
** W powyższym cenniku nie zostały uwzględnione aktualne promocje / rabaty na usługę.

 

W przypadku zdecydowania się na metamorfozę złożoną z fryzury i makijażu, polecamy najpierw wykonać usługę fryzjerską, a dopiero w drugiej kolejności makijaż.