Oferta / Peeling

Peeling

Oczyszczanie twarzy ze starego, zrogowaciałego naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń, które gromadzą się na powierzchni naszej skóry, jest zasadne przede wszystkim z dwóch powodów:

  • pozwala na szybszą regenerację skóry i odbudowę odpowiedniej warstwy lipidowej naskórka
  • ułatwia wnikanie w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków.

Ponadto, peeling regularnie wykonywany w salonie kosmetycznym pozwala zachować gładszą, bardziej jędrną i świetlistą cerę.
Doskonale poradzi sobie z drobnymi, płytkimi zmarszczkami, niedoskonałościami czy przebarwieniami powierzchniowymi.

W salonie Kolorowy Świat Urody najpopularniejszym zabiegiem z zakresu złuszczania naskórka jest peeling kawitacyjny, nazywany także kawitacją lub ultradźwiękami.
Jest to zabieg, który wykorzystuje zjawisko fizyczne, zachodzące pod wpływem zmniejszania ciśnienia – przemianę z fazy ciekłej w gazową.
Skóra przed zabiegiem musi być wilgotna. Następnie, pod wpływem ultradźwięków, cząsteczki wody zmieniają się w mikropęcherzyki, które następnie pękają. W wyniku tego zjawiska rozbite zostają także stare, zrogowaciałe komórki naskórka.

Zabieg ten jest przeznaczony dla każdego rodzaju cery, także wrażliwej i naczynkowej, gdyż jest bardzo delikatny, nieinwazyjny i zupełnie bezpieczny.

Zabieg ma na celu przede wszystkim odsłonięcie nowej warstwy naskórka, usunięcie powierzchniowych zanieczyszczeń (likwidacja wągrów) oraz silne dotlenienie i nawilżenie skóry.
Kawitacja jest także bardzo relaksująca.

peeling targówek

RODZAJ ŚWIADCZONEJ USŁUGI
Cena w zł
Czyszczenie twarzy od 170,00
Peeling + Peeling kawitacyjny 60,00
Peeling kawitacyjny + Masaż próżniowy twarzy 120,00
Zabiegi pielęgnacyjne Jean D’Arsel od 150,00

* W powyższym cenniku nie zostały uwzględnione aktualne promocje / rabaty na usługę.